Gloriett SE címer
Általános információk
Kapcsolat
Labdarúgás:
- TAO ügyintézés
- Labdarúgással kapcsolatos általános információk
- Labdarúgók sportképzési hozzájárulásának egyenleg egyeztetése
- Labdarúgók sportfelszerelése
Kulcsár Viktória
30-439-07-69 - viki.gloriett@gmail.com
----------------
Ritmikus Gimnasztika:
- RG szakosztály tagdíjainak befizetése
dr. Krózserné dr. Danka Annamária
20-299-79-89 - dankaancsi@gmail.com
----------------
Hermann Henrietta:
- Gloriett SE alelnök
- RG szakosztályvezető
20- 928-69-11 - hayama04@gmail.com
Látogatóink
Oldalainkat 38 vendég és 0 tag böngészi
Home
BNK, gyermek, serdülő budapesti elődöntő
- Részletek
- Írta: Tóth Kinga
- Találatok: 16
III.o és BSEV budapesti elődöntő
- Részletek
- Írta: Tóth Kinga
- Találatok: 28
🌷Következő állomásunk a III.osztály serdülő Budapest bajnoksága, illetve a szabadidő serdülő, junior és felnőtt kategória Berczik Sára Emlékverseny budapesti elődöntője volt.🌷
🔹SZABADIDŐ🔹
🔸SERDÜLŐ🔸
Menyhárt Lia- összetett III.hely🥉, szabad III.hely🥉, karika III.hely🥉
Tóth Lili- összetett V.hely, arany minősítés, szabad és karika VI.hely
Németh Jázmin- összetett XVI.hely, bronz minősítés, szabad XI.hely, karika XVII.hely
Rádó Kinga- összetett XVII.hely, bronz minősítés, szabad XVI.hely, karika XVIII.hely
•A csapat III.helyezést ért el.🥉
🔸JUNIOR🔸
Kulcsár Emma- összetett VIII.hely, arany minősítés, karika VIII.hely, labda X.hely
Bene Betti - összetett XII.hely, ezüst minősítés, karika XII.hely, labda XIII.hely
•A csapat III.helyezést ért el.🥉
🔸FELNŐTT🔸
Simon Angelika- összetett VII.hely, arany minősítés, labda VIII.hely, buzogány VII.hely
Balogh Júlia- összetett XV.hely, ezüst minősítés, labda VIII.hely, buzogány XXII.hely
•A csapat V. helyezést ért el.
🔹III.OSZTÁLY🔹
🔸SERDÜLŐ🔸
Bereczky Dalma- összetett IV.hely, szabad IV.hely, karika IV.hely
Ivády Nóra- összetett IX.hely, szabad IX.hely, karika X.hely
Gratulálunk lányok, irány az országos!💖😊
🏅Diákolimpia Tour🏅
- Részletek
- Írta: Tóth Kinga
- Találatok: 53
A soron következő versenyünk a diákolimpia volt, ami idén is 4 napig tartott. Ezen a versenyen mindenki a saját iskoláját képviselhette. Versenysport kategóriában egyéni gyakorlatokkal, valamint szabadidő kategóriában csoportos gimnasztikával indulhattak el a lányok.
Idén minden versenyző ajándékutalványt kapott a Hervis jóvoltából. 😊
🔹BESOROLÁS NÉLKÜLI🔹
🔸1. korcsoport🔸
Barranco-Földényi Alicia - szabad XVII.hely
Leveleki Lilla - szabad XXIV.hely, karika XI.hely
Oláh Bianka - szabad XXVI.hely, karika XVIII.hely
Mészáros Alida - szabad XXXI.hely, karika VII.hely
Mihályi Regina - szabad XXXVII.hely
Szilágyi Ízisz - szabad XLI.hely, karika XXXV.hely
Agárdi Hanna - szabad XLV.hely, karika XXVII.hely
Magyar Boglárka - szabad XLIX.hely
Tandory Nikolett - szabad LIV.hely
Lázók Pamela - szabad LV.hely
Borzási Blanka - szabad LXIII.hely
Imrik Hanna - szabad LXXXV.hely
Milák Izabella - szabad LXXXVII.hely
Steiger Bella - szabad XC.hely
Gerő-Iváncsics Panni - szabad XC.hely
Molnár Lelle - szabad XCVI.hely
Kovács Luca - szabad XCVII.hely
🔹CSOPORTOS GIMNASZTIKA🔹
🔸1. korcsoport🔸
Bódi Lilla, Damó Kira, Demeter Maja, Szentgáti Hanna - szabad gyakorlat II.hely🥈
🔸2. korcsoport🔸
Mihály Borbála, Mohamed-Benkada Menel, Nagy Liza, Vadas Borbála - karika gyakorlat II.hely🥈
🔸4. korcsoport🔸
Arany Kinga, Bene Betti, Ruff Laura, Szabó Jázmin, Vellai Réka - karika gyakorlat I.hely🥇
🔹I.OSZTÁLY🔹
🔸2. korcsoport🔸
Tarkó Blanka - szabad X.hely, karika XVI.hely
Gajdovszky Vivien - karika IX.hely, labda XVI.hely
Szilágyi Kleopátra - karika XX.hely, labda XVII.hely
Dobolyi Emma - karika XXI.hely, labda XIV.hely
Dányi Zoé - karika XXV.hely, labda X.hely
🔸4-5-6. korcsoport🔸
Nagy Rebeka - karika IV.hely, buzogány IV.hely, szalag IV.hely
🔹II.OSZTÁLY🔹
🔸2. korcsoport🔸
Gyenes Natasa - szabad XXI.hely
Kovács Karolina - szabad XXVI.hely, karika XII.hely
Duchon Petra - szabad XXX.hely, karika VI.hely
Tóth Dalma - szabad XXXI.hely, karika XIII.hely
🔸3. korcsoport🔸
Dvorzák Júlia - szabad VIII.hely, labda XVII.hely
Balogh Noémi - szabad XIV.hely, labda VII.hely
Puskás Lilla - labda XX.hely, buzogány I.hely🥇
Czimer Emese - labda XI.hely, buzogány III.hely🥉
🔹III.OSZTÁLY🔹
🔸3. korcsoport🔸
Bereczky Dalma - szabad XII.hely, karika IX.hely
Ivády Nóra - szabad XI.hely, karika XXXII.hely
🔹II.OSZTÁLY🔹
🔸4. korcsoport🔸
Andrekó Norina - labda XI.hely, buzogány XII.hely
Nagy Nóra - labda XII.hely, buzogány IX.hely
Dvorzák Emma - labda XXIII.hely, buzogány X.hely
Magyar Noémi - labda XV.hely, buzogány XXIV.hely
Hoppál Bianka - labda XXIV.hely, buzogány XX.hely
Felvinczy Eszter - labda XV.hely, buzogány XXV.hely, szalag IV.hely
Matula Natália - labda XXII.hely, buzogány XXVII.hely
🔸5. korcsoport🔸
Benkő Liza - karika III.hely, buzogány VI.hely
Günthner Evelin - labda VI.hely, buzogány XVI.hely
Matula Liliána - labda XVIII.hely, buzogány XXXI.hely
🔸6. korcsoport🔸
Magyar Lili - karika VI.hely, labda VIII.hely, buzogány IX.hely
Deák Laura - labda II.hely🥈, buzogány X.hely
Gratulálunk lányok, ügyesek voltatok! 🥰
Megkezdtük a 2024-es év egyéni versenyszezonját - I.-II. osztály junior és felnőtt Budapest Bajnokság
- Részletek
- Írta: dr. Krózserné dr. Danka Annamária
- Találatok: 75
🌸Megkezdtük a 2024-es év egyéni versenyszezonját.🌸
Első versenyünk az I-II.osztályos junior, felnőtt Budapest bajnoksága volt.
🔹II.OSZTÁLY🔹
🔸JUNIOR🔸
Andrekó Norina - összetett V.hely, labda IV.hely, buzogány VII.hely
Nagy Nóra - összetett VI.hely, buzogány VI.hely
Dvorzák Emma - összetett X.hely, buzogány V.hely
Magyar Noémi - összetett XIX.hely
Hoppál Bianka - összetett XX.hely
Felvinczy Eszter - összetett XXI.hely
Matula Natália - összetett XXII.hely
'A' csapat: III.hely🥉
Csapat tagjai: Andrekó Norina, Dvorzák Emma, Felvinczy Eszter, Nagy Nóra
'B' csapat: VI.hely
Csapat tagjai: Hoppál Bianka, Matula Natália, Magyar Noémi
🔸FELNŐTT🔸
Benkő Liza - összetett X.hely, karika IV.hely
Günthner Evelin - összetett XI.hely, labda V.hely
Deák Laura - összetett XV.hely
Magyar Lili - összetett XVI.hely, karika VI.hely
Matula Liliána - összetett XX.hely
'A' csapat: V.hely
Csapat tagjai: Günthner Evelin, Benkő Liza
'B' csapat: VII. hely
Csapat tagjai: Deák Laura, Magyar Lili, Matula Liliána
🔹I.OSZTÁLY🔹
🔸FELNŐTT🔸
Nagy Rebeka - összetett VI.hely, karika VII.hely, labda VIII.hely, szalag VIII.hely, buzogány VIII.hely
Gratulálunk lányok! 😘
1. oldal / 2